Chevrolet Captiva 2.0CDTI

Çmimi: 7.500 €
Chevrolet Captiva 2.0CDTI

Detajet

Postuar
11 dhjetor 10:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Chevrolet
Modeli
Captiva
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

PĂ«rshkrimi

Chevrolet Captiva 2.0CDTI.
Automatik/Tiptronik
2.0 dizell
Ulse lekur dhe me nxemje
7 ulse
Klimatronik
Viti 2006
Senzor parkimi mbrapa
4x4
Me dogan te pagune
📞044771777