MERCEDES ML 280 CDI 4 MATIC DIESEL

Çmimi: Me Marrveshje
MERCEDES ML 280 CDI 4 MATIC DIESEL

Detajet

Postuar
11 dhjetor 13:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 280
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet ML 280 cdi 2.8 diesel viti prodhimit 2006 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : klimatronik , navigacion , 4 goma te dimrit , fellne te aluminit , lekur , karrika levizese me elektrik , 4 xhama elektronik , TV mbrapa , senzora parkingu para dhe mbrapa , klimatronik mbrapa , regjistrim etj. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit : 044504375 & 049504375


Shpallje te ngjashme