Mitsubishi Colt 1.5 D-ID -06

Çmimi: 4.850 €
Mitsubishi Colt 1.5 D-ID -06

Detajet

Postuar
30 gusht 14:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Mitsubishi
Modeli
Colt
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet Mitsubishi Colt 1.5 D-ID ne gjendje shume te mire i sapo doganuar dhe servisuar
ndrrime nuk boj


Shpallje te ngjashme