Shitet ose ndrrohet gjipi

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose ndrrohet gjipi

Detajet

Postuar
20 dhjetor 19:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet gjipi mitsubish eshte ne gjendje te rregullt . Posedon klim 4x4 etj eshte 2.8 dizell etj. Vlen te ceket se bejm ndrrim me traktor dhe vetura . Qmimi sipas marrveshjes per me shum na kontaktoni ne viber :+37745808797 ose ne numrin 044606694 ju mirpresim


Shpallje te ngjashme