OPEL ASTRA

Çmimi: Me Marrveshje
OPEL ASTRA

Detajet

Postuar
9 mars 11:01
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHITET

OPEL ASTRA H 1.9CDTI
VITI I PRODHIMIT 2009
VETURA OSHT E IMPORTUAR NGA ZVICRA
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
POSEDON 4 GOMAT E REJA
MARSHI AUTOMATIK TIPTRONIK
GJENDJE PERFEKTE
E RUJATUR SHUM E MIRBAJTUR SI BRENDA POASHTU EDHE JASHT
POSEDON LIBRA TE SERVISIT
KOMANDA NE TIMON
TEMPOMAT
KARRIKA RECARNO
KM TE GARANTUARA
FULL OPCIONE
ETJ ETJ
NUMRI PER KONTAKT 044 121 472 044 172 932
Perparim Gashi Ardit Gashi OSE VIBER +37744121472


Shpallje te ngjashme