SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013

Çmimi: Me Marrveshje
SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013

Detajet

Postuar
18 maj 13:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHES GOLF 7 2.0 TDI VITI 2013 AUTOMATIK NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT ME LIBER SERVISI PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme