SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE

Çmimi: Me Marrveshje
SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE

Detajet

Postuar
18 maj 13:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHES OEPL ZAFIRA 2.0 DTI VITI 2001 7 ULSE NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA REGJISTRIM
RKS PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme