SHES PEUGEOT 206 1.4 HDI VITI 2008

Çmimi: Me Marrveshje
SHES PEUGEOT 206 1.4 HDI VITI 2008

Detajet

Postuar
18 maj 13:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHES PEUGEOT 206 1.6 HDI VITI 2008 NE GJEDNJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA RRYPIN DHOMZOR TE NDRRUAR SET REGJISTRIM
RKS PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme