Golf 5 2.0 dizel 2004

Çmimi: 5.700 €
Golf 5 2.0 dizel 2004

Detajet

Postuar
11 dhjetor 16:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW/Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet golf 5 2.0 dizel viti prodhimit 2004 ne fund, vetura eshte ne gjendje perfekete dhe shume i rujtun, regjistrim ka 1 vit, 4 goma t reja...
Per me shume info na kontaktoni ne keto nr tel: 044-950-553 049-891-891 (viber)


Shpallje te ngjashme