Touran 1.9 automatik km108.000 i ardh nga zvicra

Çmimi: 6.000 €
Touran 1.9 automatik km108.000 i ardh nga zvicra

Detajet

Postuar
11 dhjetor 21:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

Touran 1.9 dizel AUTOMATIK senzora perpara dhe mbrapa 5 ulese munsia me ja shtu dhe 2 karrika i ardhur nga zvicrra me libra te servisit kilometra
108,000 pa dogan qmimi 6000 euro kontakt jetoni 044324236


Shpallje te ngjashme