OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI ESHTE 5 KATE,,,HYRJA ESHTE KATI I 5,,,SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR,,,E LYER ME BOJ VENECIANE,,,ME TE GJITHA PAISJET,,,DYERT DRITARET PLLAKAT,,DHE CDO PUNIM ESHTE KRYER SIPAS DESHIRES,,,JO TE NJEJTA ME PALLATIN,,,KA DHOM PER FEMIJET,,,DHOM PER CIFTIN,,,GUZHINE TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA ORENDITE,,,SALLON,,,KOLLTUQE MESHINE,,,,DY BALLKONE,,,ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI,,,,E KAP DIELLI NE CDO ORE TE DITES,,,CMIMI I DISKUTUESHEM,,,PRANOJ EDHE MAKINE DERI NE GJYSMEN E SHUMES,,,, OSE HYRJE NË TR ,,FLM,,, ,,,PER ME SHUME,tel 0695377409,sip,,,98 m2


Shpallje te ngjashme