Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

OKAZION:Shitet Apartament-Papafingo Kati-7 Banim

Çmimi: 1 €
OKAZION:Shitet Apartament-Papafingo Kati-7 Banim

Detajet

Postuar
5 korrik 21:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
160 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Okazion: Apartamenti i fundit ne nje pallate te ri, Shitet Papafingo ne katin e 7-te banim ne nje zone shume te mire dhe te qete per familjare nje nga hyrjet me te mira ne Fier ne llojin e vete, Lagja Kastriot rruga Llukan Toska, siperfaqa e brendeshme e apartamentit eshte 160m2, plus verande e mbuluar, normalisht siperfaqet llogariten me cmime te ndryshme,ambjenti eshte lene me qellim qe te aredohet i gjithi sipas deshires se klientit(pllaka ose parket) .Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt Certifikate Pronesie(Hipoteke) ne Dore e disponueshme menjeher, cmimi shume i arsyeshem dhe i diskutushem, vetem telefonata serioze.


Shpallje te ngjashme