Okazion-Apartament 1+1 70m2

Çmimi: Me Marrveshje
Okazion-Apartament 1+1 70m2

Detajet

Postuar
28 maj 21:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Okazion shitet Apartamenti 1+1 70m2 me 2 ballkone ne dhome dhe ne sallon ne nje pallate te ri ne lagjen Kastriot prane shkolles Naim Frasheri, ndodhet ne katin e 2-te ose kati 1-re banim, me dokumenta te rregullta hipotekore.cmimi 30.000euro


Shpallje te ngjashme