Okazion:Apartament-Papafingo Kati-7 Banim

Çmimi: Me Marrveshje
Okazion:Apartament-Papafingo Kati-7 Banim

Detajet

Postuar
28 maj 21:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
160 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Okazion: Apartamenti i fundit ne nje pallate te ri, Shitet Papafingo ne katin e 7-te banim ne nje zone shume te mire dhe te qete per familjare nje nga hyrjet me te mira ne Fier ne llojin e vete, Lagja Kastriot rruga Llukan Toska, siperfaqa e brendeshme e apartamentit eshte 160m2, plus 80m2 verande e mbuluar dhe 120m2 verande e zbuluar, normalisht te treja siperfaqet llogariten me cmime te ndryshme,ambjenti eshte lene me qellim qe te aredohet i gjithi sipas deshires se klientit(pllaka ose parket) .Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt Certifikate Pronesie(Hipoteke) ne Dore e disponueshme menjeher, cmimi shume i arsyeshem dhe i diskutushem, vetem telefonata serioze.