Okazion apartament 3+1 i mobiluar

Çmimi: 67.000 €
Okazion apartament 3+1 i mobiluar

Detajet

Postuar
10 mars 10:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Modeli
126
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shitet nje apartament 3+1 i mobiluar i pabanuar ne katin e 9 jo te fundit te merteri tragjas 1. Orientimi perendim me nje organizim shume te mire te dhomave . Hyrje ne korridor e pastaj ne sallonin e madhe me guzhine dhe ballkon e me pas ne deejtim te 3 dhomave te gjumit 2 jane me ballkon . 2 tualete . Gjithshka e sapo mobiluar dhe shitet per arsye emigrimi me certifikate pronesie . Ju lutem kontaktoni ne nr. 00306986635504 whtasup ose viber .


Shpallje te ngjashme