SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

Çmimi: Me Marrveshje
SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
98 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIANE, PLLAKA, DYER DRITARE, BANJO, GUZHINE, ETJ, TE GJITHA TE PERZGJEDHURA, PAMJE FANTASTIKE NGA DETI,,, ME DY BALLKONE, PRANOJ EDHE NDRIM, MAKINE OSE HYRJE NË TR + DIFERENCE,,,, PER ME SHUME Tel 0695377409. Flm.