Shitet apartament 2 1 me cmim oferte

Çmimi: 42.000 €
Shitet apartament 2 1 me cmim oferte

Detajet

Postuar
4 shkurt 19:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Modeli
126
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7-katesh. Ka nje ballkon te madh ne form L dhe 2 banja. Pallati ndodhet afer ish-qtu fier, perballe tregut te ri te fruta-perimeve. Punimet jane shume cilesore dhe pamja e ballkonit eshte nga qyteti.
Cmimi per 2 keste eshte 42,000 euro, ndersa me pagese direkte eshte 40,000 euro.
Oferta do te zgjase vetem per pak dite!