Shtepi banimi

Çmimi: 35.200 €
Shtepi banimi

Detajet

Postuar
27 prill 17:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Shitet hyrja,dhome e guzhin ,kati 5 e rregulluar dhe e mobiluar ,rruga Mujo Ulqinaku lagja \"8 Shkurti,, me certifikat pronesie.Shitet per arsye emigracioni.


Shpallje te ngjashme