DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO R16.

Çmimi: 270 Lek
DISQE ORGJINAL FIATI  GRANTE PUNTO R16.

Detajet

Postuar
13 shkurt 21:45
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier

Përshkrimi

SHESE 4 DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO MODEL 2015 NUMER 16 FIAT BRAVA.PANDA.PER TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE QE JANE FIAT ME 4 DADICEK.JANE NE GJENDJE TE MIRE AKULL TE RINJE. CMIMI 300 MILEK JAN PA GOMA .