Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS

Çmimi: 17.500 Lek
Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS

Detajet

Postuar
2 maj 12:29
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier

Përshkrimi

Oferte per Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS SL-M2070/SEE -17500 Lek
Transport i shpejte kudo ne Shqiperi
Paguaj Kesh kur merr mallin
Na kontaktoni NAD&A Adresa: Rruga Skenderbeu,Fier
Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
Kryen te gjitha funksionet printon, fotokopjon dhe skanon

Lidhja e printerit me USB 2.0

Shpejtesia e printimi: Bardhe e zi deri ne 20ppm format A4

Teknologjia e printimit me lazer deri ne 1,200 x 1,200 dpi

Shpejtesia e kopjes deri ne 20cpm

Skanon PDF, JPG, TIFF me permasa

Shume i thjeshte ne perdorim

Mbuloni të gjitha nevojat tuaja të printimit.

Printoni, skanoni dhe kopjoni me lehtësi dhe thjeshtësi