Printer Samsung All in One Express

Çmimi: 19.500 Lek

Detajet

Postuar
3 maj 21:48
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier

Përshkrimi

Oferte per Printer Samsung All in One Express
Transport i shpejte kudo ne Shqiperi
Paguaj Kesh kur merr mallin
Na kontaktoni NAD&A Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier
Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
Printer Samsung lazer, modeli Xpress SL-M2070W, A4

Printer Fotkopje Skaner,bardhe e zi

Printer me kosto te ulet, dizenjo dhe madhesi kompakte

Eshte projektuar per shtepi apo zyra te vogla

Shpejtesia e printimit 21ppm dhe rezolucion 1200x1200 dpi

Shpejtesia e kopjes 21cpm dhe rezolucion 600x600 dpi

Rezolucioni i skanimit 1200 dpi

Lidhja e printerit me fishe USB 2.0 dhe wireless


Shpallje te ngjashme