Fier Shtepi Per Shitje (For Sale( Ura e Sheqit

Çmimi: 63.000 €
Fier Shtepi Per Shitje (For Sale( Ura e Sheqit

Detajet

Postuar
7 qershor 20:19
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ne Fier te ura e Sheqit shitet shtepi 1 kateshe me siperfaqe toke reth 800m nga te cilat 110m2 siperfaqe ndertimi e organizuar ne apartament 2+1+Tualet. Shtepia dhe Toka jane me punime cilesore, me hipotek. Cmimi 69.000$.Kontaktoni Kapllanaj Real Estate +355684005089 0698504981 Email [email protected]


Shpallje te ngjashme