Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke

Çmimi: 55 Lek
Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke

Detajet

Postuar
9 shkurt 16:22
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
4000 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet ish objekt shteteror 700m2 me kanalizime te ujerave te zeza(i shenuar me ngjyre te kuqe te fotografite) blere nga zyra e privatizimit me nje siperfaqe toke perqark prej 4000m2(shenuar me ngjyre te zeze)...Ne kete ish objekt shteteror eshte ndertuar nje shtepi banimi me drita dhe uje 24 ore...Objekti ndodhet 150 metra larg rruges kryesore Myzeqeja ne hyrje te Fierit ose mbrapa shkolles jopublike Numani..Objekti ka dy rruge egzistuese ne harte te shenuara me shigjete ngjyre te zeze..Shitet komplet ose me pjese ne varesi te kerkesave..Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme