Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg

Çmimi: 37 Lek
Okazion shtepia  Kati i II  me dokumentet te rreg

Detajet

Postuar
3 maj 16:27
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
98 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Okazion shtepia Kati i II 4 dhoma me dokumentet te rregullta punimet jane cilesore , me oborr 60m dhe vendparkimi makine , 1.5 KM nga Fieri .Shitet per arsye transferimi ne TR . Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme