Shitet apartament 2+1 FIER

Çmimi: 40.000 €
Shitet apartament 2+1 FIER

Detajet

Postuar
11 qershor 10:34
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
126 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, prane ish QTU ne Fier.
Pallati ka ashensor dhe hapsire parkimi.
Ballkoni eshte ne form L dhe ka pamje nga qyteti i Fierit.
0695854357


Shpallje te ngjashme