Shitet shtepi private

Çmimi: 75.000 €
Shitet shtepi private

Detajet

Postuar
1 prill 22:16
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shes shtepi private ne lagjen mbrostar ferko , shtepi 2 kateshe 72m2 kati , kati par ka nji sallon te madh korridor banjo shkallet nga brenda dhe nji ballkon , kati dyte ka 2 dhoma gjumi korridor banjo 2 ballkone dhe nji depo per rroba dimerore ka dhe nji objekt ne oborr rreth 50m2 , shtepia shitet ose ndrohet me nji hyrje ne pallat rreth te njejtes vler , cmimi 75000€ . Nu 0698538670 dekumenta te rregullta me certifikat pronesie.