Shtepi 2+1 okazion

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi 2+1 okazion

Detajet

Postuar
14 maj 12:38
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
107 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shtepia brenda eshte 95m2 ka dhe ballkonin 12m2
Dokumenta te rregulla hipotek e te tjerat. Cmimi i negociushem dhe OKAZION. Shtepia ndodhet ne qender te Fierit pas prefektures pallat i ri me ashensor, kati i 9. Perbehet nga 2dhoma + sallon te bollshem+ nje ambjet te vogel gatimi vec +1 tualet.
Per me shume kontaktoni ne nr e tel flm


Shpallje te ngjashme