Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
10 qershor 14:34
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
76 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shtepia eshte 2+1+1 ballkon me pozicion lindje perendim dhe ndodhet ne Lagjien 11 Janari, Fier, mbas \"Genius Land\" ne nje pallat ekzistues ne katin e pare. Banesa eshte restauruar teresisht,. suvatime te reja cilesore, sistem elektrik te ri dhe bashkekohor, banjo te re me te gjitha pajisjet te reja dhe te paperdoruara nga askush perfshire edhe dushin. Dritare me grila te reja dhe dyer te brendshme te bardha dhe te paperdorura. Shtepia eshte rinovuar teresisht. Cmimi 43 miljon lek.Cel 069 444 81 81.


Shpallje te ngjashme