ambient tregtar

Çmimi: 810.000 €
ambient tregtar

Detajet

Postuar
6 janar 16:23
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
1200 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Shitet objekt-biznes prej 1200 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. Eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike dhe cfaredolloj biznesi tjeter, , me parkim, Prane doganes !


Shpallje te ngjashme