Shitet Objekt-biznesi .. 900 m 2 .Fier

Çmimi: 1.000.000 €

Detajet

Postuar
20 mars 13:09
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
900 m²

Përshkrimi

OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. 2 katesh. Eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore dhe cfaredolloj biznesi tjeter!