Shitet toke per ndertim

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet toke per ndertim

Detajet

Postuar
19 qershor 18:28
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Kuadratura
1000 m m²

Përshkrimi

Fier pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me CERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kate me sip 130m, e rrethuar me mure, uje dhe kanalizime te lidhura, e gjith e dranazhuar, e mbiell me peme frutore.