SHITET NDROHET. AUTOMATIKE

Çmimi: 1 €
SHITET NDROHET. AUTOMATIKE

Detajet

Postuar
29 janar 18:52
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Si e re nga brenda dhe jasht


Shpallje te ngjashme