Hyundai

Çmimi: 25.000 €
Hyundai

Detajet

Postuar
7 mars 2021 15:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Hyundai
Modeli
Accent
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Hyundai accent viti 2007.motorr 1.4 benzin e pershtatshme dhe per impjant gazi.makina esht perdorur vetm nga dy persona.E mar ne greqi me kilometra 0.goma jan te sapp vena.Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi mund ta kontrrolloni te servisi juaj besuar.shum ekonomike.cemimi 2500€ diskt