CLS 350 benzin GAZ . BLACK EDITION FULL

Çmimi: 8.900 €
CLS 350 benzin GAZ . BLACK EDITION FULL

Detajet

Postuar
6 dhjetor 18:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 350
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

makina eshte benzine gaz impjanti montuar ne gjermani punon shum mire dhe gaz dhe benzine pa dallim, vaj filtra jan ndrruar gomat ne gjendje super te mire , disqe 18 origjinal te gjere mbrapa, dritat bi xeno te gjatat led fenelinat led full led, sedilje meshine me ngrohje e zeze me memorie te dera, baxha xhami , navi te madh , marmitat me zhurem look 2009, maskarino AMG. xhama te zinj origjinal montuar nga une me vlere 400€. makina eshte targuar ne mars e ardhur nga gjermania , e perdorur shum pak ne shqiperi, cmimi pak i diskutueshem


Shpallje te ngjashme