??Mercedes-Benz C class ??

Çmimi: 9.700 €
??Mercedes-Benz C class ??

Detajet

Postuar
10 janar 22:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 250
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

:Shitet Mercedes-Benz C250 4matic, ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e bera, disje AMG viti 2015. E ardhur nga kanadaja me kilometra origjinale 197.000, gomat e sapo nderuara 100%. I pershtatshem dhe per impjant gazi. I gatshem per cdo prove! Makina ska nevoje per asnje lloje sherbimi!
Cmimi 9700€ i diskutueshem