Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

Çmimi: 19.900 €
Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

Detajet

Postuar
31 janar 14:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 55 AMG
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi


Mercedes-Benz CLS 550 benzin LOOK AMG FABRIKE , Viti Prodhimit 2013, me 143.000 km , sallon lekure , sedilje ftohje ngrohje+masazh, navigator te madh , blind spot , line asist ,bagazhier , sensor parkimi , kamer parkimi , goma te reja , drita kseno bi kesno , klima tronik ,Ne gjendje super perfekte behet dhe me nderim cmimi diskutushem