Shitet Mercedes-Benz 203

Çmimi: 3.500 €
Shitet Mercedes-Benz 203

Detajet

Postuar
15 janar 08:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
200
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
30 000 - 34 999

Përshkrimi

200 kompresor Benzin-Gaz
viti 2000-2001
kamio manual
baxha xhami
sherbimet te bera. i gatshem per cdo lloj prove. dhe shum i shpejt. Shitet per arsye mosperdorimi
3500€
cel & WhatsApp 0695105493
vetem telefonata serioze ju lutem. dhe jo koment


Shpallje te ngjashme