BANESA NE FUSHE KOSOVE TE RRETHI

Çmimi: 27.000 €
BANESA NE FUSHE KOSOVE TE RRETHI

Detajet

Postuar
2 shkurt 17:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
62
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove te Rrethi banesa gjindet ne katin e 1 ka siperfaqe 62.5 m2 dhe posedon

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon

Cmimi 27.000 Euro i diskutueshemViber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI


Shpallje te ngjashme