Banesa 60m2. Kati 4. Pamjen perendim.

Çmimi: 26.000 €

Detajet

Postuar
2 shkurt 16:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
60 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Banesa gjindet ne fushekosove mbrapa posetes kryesore dhe afer shkolles fillore Sylejman Vokshi.
Kati 4.
Pamjen ne perendim.
Behet e gatshme ne gusht-shtator 2019.
Posedon 1 dhome gjumi.
Banjo.
Shpajz.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Marrveshja behet te noteri.


Shpallje te ngjashme