Banesa 89m2 kati 6. Te ELIZA A. CIMA

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
16 mars 09:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
89 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjindet ne katin e 6.
Pamjen kah rruga.
Posedon 2 dhoma gjumi.
Banjo.
Wc.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Marrveshja behet te noteri.
Behet e gatshme ne shtato-tetor 2020.


Shpallje te ngjashme