Banesa me qira 100m2

Çmimi: 160 €
Banesa me qira 100m2

Detajet

Postuar
31 mars 10:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
100
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Leshoj banese me qira banesa gjindet afer shkolles Mihajl grameno banesa oshte ne katin2, ka 2dhoma
Gjumi,1sallon,1banjo dhe terasen e madhe gjindet ne rrugen dardani ne fushe kosove .


Shpallje te ngjashme