Banesa ne Fushe Kosove

Çmimi: Me Marrveshje
Banesa ne Fushe Kosove

Detajet

Postuar
31 mars 10:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
90
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

MAB sh.p.k ju ofron nje ngrohtesi te veçant te banimit, vetem ai qe banon brenda tyre mund te shoh dhe ndjej vleren e ketij komoditeti.
Banesat kanë nxemje nendysheme , dritare salamander gjermane te klasit parë, dy mure me fqinjë dhe lesh guri izolues brenda dy murve 8 cm.

Dyer gjermane -Padora Doors , laminat gjerman Krono.

Mire se vini...
MAB sh.p.k.


Shpallje te ngjashme