Banesa në #SHITJE në Fushë Kosovë.

Çmimi: Me Marrveshje
Banesa në #SHITJE në Fushë Kosovë.

Detajet

Postuar
12 prill 12:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

Banesa në #SHITJE në Fushë Kosovë.
🔶 Banesa gjindet mbrapa Ambullantës dhe Shkollës së re \"Mihail Grameno 2\", në Kompleksin \"Erolina\".
🔶 Investitorë është kompania ndërtuese \"Vëllezërit Sopi\" me kualitet tejet të lartë të ndërtimit.
🔶 Ka ndarje mjaft të mirë të hapësirave shfrytëzuese.
📌 Kodi: A349
☑️ Kati 5
☑️ 85.4m2
Rënditja:
✅ Dhomë ndeje me Kuzhinë
✅ 2 Dhoma gjumi
✅ Koridor
✅ Banjo
✅ Depo
✅ Ballkon
🤝 Çmimi: Sipas marrëveshjes.
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
📞 +383/44 760822


Shpallje te ngjashme