Banesa në shitje me 2 dhoma gjumi në Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
Banesa në shitje me 2 dhoma gjumi në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
29 janar 2023 22:16
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
85.00 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Smart_Patundshmëri:ofronë për shitje Banesën e gatshme 2+1 në Fushë Kosovë.
-Banesa gjindet në Rrugën Rilindasit,një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë,jo larg Rrugës Dardania,dhe Shkollës Mihal Grameno.
-Banes gjindet afer shkollës se re \"Mihal Grameno\"dhe Ambullantes se re.
-Banesa ka një siperfaqe prej 85.00m2 dhe ka një organizim shumë të mirë.
-Banesa gjindet në katin e 1-rë dhe është e gatshme për banim,dhe për aktin noterial.
-Objekti ku gjindet Banesa është i ndertuar me standarte të larta të ndertimit.
Qmimi: mjaft i volitshëm.

-Banesa organizohet nga:
-Holli(Koridori)
-Depo
-Banjo
-Salloni se bashku me Kuzhinë,tryezari ,dhe me dalje në Ballkon.
-2 Dhoma gjumi mjaft komode.
-Ballkoni.

-Marrëveshja për kushtet e pagesës bëhen me pronarin e Banesës.
-Për informacione më të hollësishme, apo për një vizitë në pronë,na kontaktoni:
📞+383 49 999 202 WhatsApp&Viber,ose na vizitoni në zyrën tonë në Fushë Kosovë!
📍Rruga Dardania Nr.78,afër shkolles”Mihal Grameno”,ngjitur me SMART SERVICE.
Smart Patundshmeri-Zgjidhja juaj ideale!


Shpallje te ngjashme