Banesa në shitje me 2 dhoma gjumi në Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
Banesa në shitje me 2 dhoma gjumi në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
30 janar 2023 13:49
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
86.8 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

-Smart_Patundshmëri:ofronë për shitje super Banesën me 2 dhoma gjumi në lagjen Bresje të Fushë Kosovës.
-Banesa gjindet në Rrugën \"TAHIR ZEMAJ\" në Fushë Kosovë,dhe ka një siperfaqe prej 86.8m2,dhe 12.2m2 teras.
-Banesa e ka afer Qëndren e Mjeksisë Familjare,Shkollën,Kopshte për femijë,ka qasje të lehtë në Autoudhën Prishtinë-Pejë”dhe ka qasje të lehtë në të gjitha rrugët qe lidhen me qytetin e Fushë Kosoves.
-Banesa ka një organizim dhe planimetri shumë të mirë,dhe objekti është i ndertuar me standarte të larta të ndertimit,duke ofruar komoditet dhe siguri të lartë për një jetë sa me të rehatshme.
-Oborr dhe gjelbrim të mjaftueshem me qasje vetëm për banorë.
-Banesa gjindet në katin e 6-të të objektit dhe organizohet nga:
-Holli(Koridori).
-Banjo e kompletuar me WC.
-Salloni se bashku me Kuzhinë,tryezari ,dhe me dalje në Ballkon.
-2 Dhoma gjumi mjaft komode.
-Terasa(ballkoni).
-Qmimi :-mjaft i volitshëm.
-Marrëveshja për kushtet e pagesës bëhen me pronarin e Banesës.
-Për informacione më të hollësishme, apo për një vizitë në pronë,na kontaktoni:
📞+383 49 999 202 WhatsApp&Viber,ose na vizitoni në zyrën tonë në Fushë Kosovë!
📍Rruga Dardania Nr.78,afër shkolles”Mihal Grameno”,ngjitur me SMART SERVICE.
Smart Patundshmeri-Zgjidhja juaj ideale!


Shpallje te ngjashme