Banesë 2+1 me Qira në Fushë Kosovë

Çmimi: 220 €
Banesë 2+1 me Qira në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
28 mars 2023 12:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
80 m²

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 80m², ndodhet në Fushë Kosovë, Rr.\"Nënë Tereza\", afër rrethit, përball marketit Viva, tek mobileria Hajdini, me pamje nga rruga krysore. Gjendet në katin e 5-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Është e mirëmbajtur dhe ka kushte shumë të mira banimi. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë (ka dalje nga salloni dhe nga një dhomë gjumi).

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. \"Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. \"Besa Besë” Lokali 3-4


Shpallje te ngjashme