- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

Çmimi: Me Marrveshje
- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë -

Detajet

Postuar
6 shkurt 17:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
1085 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

- Ofrojmë për shitje banesë [ Ekskluzive ] në Fushë Kosovë buzë rrugës "Dardania"
Në objektin e ashtu quajtur " Dardania " nga; Investitori i pa konkurent Cima Construction
Me një arkitektur moderne dhe bashkohore, i projektuar me përkushtim deri në finesat më të vogla. I cilësuar si një nga objektet me investimin më të mirë në tregun e Fushë Kosovës, gjithnjë duke ofruar cilësi dhe kualitet në çdo hapsirë të objektit "Dardania" për një jetesë afatgjate.

- Objekti Dardania është i ndarë në 3 Llamella [ B+P+8 ]
Përdhesa dhe Kati 1 janë të dedikuara për lokale/afarizëm, që do të sjellin biznese dhe brende të ndryshme gjithnjë duke ju ofruar dhe plotësuar kërkesat e çdo banori.

- Përshkrimi i materialeve të aplikuara në objektin Dardania

- Fasada pjesërisht me tullë dhe termoizolim
- Dritaret Salamander me 3 palë xhama
- Roletna në çdo dritare
- Dera e hyrjes blind me sistem kundër vjedhjes me "Alarm" të inkastruar brenda derës
- Izolim akustik në mure ndarëse të banesave
- Instalimi i ujit i tëri italian / i kyçur në ujësjellësin "Batllava" 24/7
- 2 shtresa nivelizim në dysheme - shtresa e parë me stiropol të bluar
- Laminat egger gjerman 8mm
- Dyert e brendshme gjermane
- Çdo hyrje posedon 2 ashensor
- Hapsirat e përbashkëta (shkallët dhe koridoret) të shtruara me granit

- Përshkrimi i banesës

Banesa është me sipërfaqe | 108.5m2 | Kati 7 |
Rënditja: | Qëndrim ditorë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Depo | Koridor | Ballkon |
Orientimi:| Jug/Lindje |
Banesa do bëhet e gatshme për banim në Qershor 2019!

- Çmimi: Me marrveshje!

Për më shumë informata kontakto:

- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel: +383 49 391 200 [+Viber]
- Tel: +383 45 433 055
- E-mail: [email protected]
- Mund të na gjeni edhe në Facebook
https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
- Lokacioni: Prishtinë - Aktash
------------------------------------------


Shpallje te ngjashme