▪️Banesë me Qera 200€ / Muaj

Çmimi: 200 €
▪️Banesë me Qera 200€ / Muaj

Detajet

Postuar
1 prill 12:08
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

▪️Banesë me Qera 200€ / Muaj

Ofrohet për #Qera Banesa me sipërfaqe 60 m².

📍Lokacioni : Banesa gjendet në Bresje - Fushë Kosovë, në Rr. Lidhja e Pejës, perballë Komunës së re, në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim.

Banesa ka këtë renditje:
▫️Qëndrim ditor me kuzhinë
▫️1 Dhomë gjumi
▫️1 Ballkon
▫️1 Banjo

📌Info shtesë : Banesa është e mobiluar dhe ndodhet ne katin e katër.

▫️ID e shpalljes : 1057

📱044/196-200
✉️[email protected]


Shpallje te ngjashme