▪️Shitet Banesa 107.54m2 - 102,000€

Çmimi: 102.000 €
▪️Shitet Banesa 107.54m2 - 102,000€

Detajet

Postuar
23 mars 14:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
107.54 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

▪️Shitet Banesa - 102,000€

Banesa ka gjithësej 107.54 m², lokacion shumë të përshtatshëm dhe me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Zona rreth banesës është e qetë, e sigurtë, ka hapësirë të mjaftueshme për parking dhe me plot gjelbërim.

Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata për këtë pronë bëhet të Noteri.

📍Lokacioni : Banesa gjendet në Mati 1, në kompleksin Nordic Residence pran kompleksit Kodrina, ndërtues Universum Invest, Kati i 6-të, Llamella A2.

Banesa ka këtë renditje:
▫️Qëndrim ditor me kuzhinë
▫️3 Dhoma gjumi
▫️1 Depo
▫️1 Ballkon
▫️1 Banjo
▫️1 WC

📌Info shtesë: Smart Home. Objekti parashihet te perfundon në Qershor 2023

▫️ID e shpalljes : 1045

📱044/196-200
✉️[email protected]


Shpallje te ngjashme