▪️Shitet Banesa 87m2 - 56,500€

Çmimi: 56.500 €
▪️Shitet Banesa 87m2 - 56,500€

Detajet

Postuar
1 prill 12:27
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
87 m²

Përshkrimi

▪️Shitet Banesa - 56,500€

Banesa ka gjithësej 87 m², lokacion shumë të përshtatshëm dhe me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të qytetit. Zona rreth banesës është e qetë, e sigurtë, ka hapësirë të mjaftueshme për parking po ashtu ka mjaftë gjelbrim.

Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata për këtë pronë bëhet të Noteri.

📍Lokacioni : Banesa gjendet në Bresje - Fushë Kosovë, Kati i 6-të, ndërtues Miri Construction SHPK, Llamella C

Banesa ka këtë renditje:
▫️Qëndrim ditor me kuzhinë
▫️2 Dhoma gjumi
▫️1 Depo
▫️1 Ballkon
▫️1 Banjo

📌Info shtesë: Objekti parashihet te përfundon në Qershor 2023

▫️ID e shpalljes : 1063

📱044/196-200
✉️[email protected]


Shpallje te ngjashme